„Przedszkolak wie, jak stosownie ubrać się”

10 marca, 2019

8 marca odbył się w naszym przedszkolu pokaz mody pod hasłem „Przedszkolak wie, jak stosownie ubrać się”. Dzieci prezentowały się w pięknych strojach, przygotowanych odpowiednio do sytuacji.

I tak:

• Misie i Rybki zaprezentowały się w strojach balowych
  • Motylki i Liski wcieliły się w role kibiców idących na mecz
  • Jeżyki i Zajączki przy dźwiękach marsza i poloneza zaprezentowały stroje galowe
  • Pszczółki i Sówki wcieliły się w rolę sportowców, udających się na olimpiadę
  • Biedronki i Wiewiórki pokazały, w jakich strojach pojawić się na Piżama Party.

Pokaz okazał się wspaniałą zabawą dla wszystkich przedszkolaków, które już od rana nie mogły doczekać się chwili prezentacji.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i Paniom za pomoc w przebiegu naszej przedszkolnej uroczystości. 🙂

„Piękna Nasza Polska Cała”Jak bezpiecznie i przyjacielsko kontaktować się z psem?