Nie na darmo było ten trud...

06 listopada, 2015

… będzie z niego pyszny miód! 🙂 6 listopada w grupie Pszczółki odbyły się warsztaty plastyczno – techniczne, podczas których Rodzice wykonali elementy do przedstawienia „Królewna Śnieżka”, które swoją premierę będzie miało już na początku grudnia :). W atmosferze wesołych rozmów i „dobrej roboty” szybko powstał styropianowy domek, drzewa oraz leśne zwierzęta. Z wielkim zaangażowaniem pracowali nasi inżynierowie – p. Łukasz, p. Marcin i p. Michał 🙂 Z przyjemnością obserwować można było realizację ciekawych pomysłów, ciągle udoskonalanych przez ich wykonawców oraz radość, jaką sprawiała wspólna zabawa i jej efekty. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za miłą atmosferę i poświęcony nam czas.

Żabki w krainie bajekZ mamą i tatą jest najlepiej