IV FESTYN RODZINNY

09 czerwca, 2019

8 czerwca 2019r. już po raz czwarty w Przedszkolu Gminnym w Jabłonnie odbył się Festyn Rodzinny.

Pani Dyrektor – Elżbieta Dąbrowska wraz z Panią Vicedyrektor Małgorzatą Sobieszek i Panią Aleksandrą Kuklewską oraz Przedstawicielami Rady Rodziców witając serdecznie wszystkich gości rozpoczęli Festyn, podając harmonogram imprezy i zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Głos zabrała również sekretarz Gminy Jabłonna – Pani Agnieszka Sobczak. Po oficjalnym otwarciu imprezy, scenę przejęły dzieci z wszystkich grup, prezentując różne piosenki i tańce. Na scenie można było również obejrzeć przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy Wiewiórki i Zajączki „Królewna Gburka”, które było także podsumowaniem całorocznej Innowacji Pedagogicznej „Savoir vivre- czyli lekcje dobrego wychowania dla przedszkolaków” realizowanej w przedszkolu.

Następnie na scenie zaprezentowali się pracownicy przedszkola z tanecznym spektaklem „Karuzela Pór Roku”.
Kolejnym punktem było wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursie zorganizowanym na terenie przedszkola „Wymarzony plac zabaw”.
W trakcie Festynu odbyły się również zawody sportowe, w których udział brały zespoły z każdej grupy, składające się z dzieci i rodziców. Emocji było co niemiara 🙂
Na tętniącej życiem scenie, pojawili się również zaproszeni goście. Mogliśmy podziwiać: Zespół fletowy ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie; Szkołę Tańca BROTHER DANCE STUDIO.

Po występach dzieci i pracowników zostały oficjalnie otwarte następujące stoiska:

• gofry
  • koktajle owocowe
  • kawiarenka
  • lemoniada
  • kącik naukowy, pokaz multimedialny
  • loteria fantowa
  • studio urody: malowanie buziek, warkoczyki, tatuaże,
  • malowanie toreb płóciennych
  • wata cukrowa
  • bańki mydlane
  • dmuchaniec
  • malowanie farbami na folii
  • koniki
  • sesje fotograficzne
  • grill
  • chleb ze smalcem i ogórkiem
  • kociołek
  • Ochotnicza Straż Pożarna z wozem i Wioską Smerfów
  • Liroy Merlin Dzieciaki Sadzeniaki

Podczas uroczystego zakończenia przyszedł czas na uroczyste podziękowania dla Rodziców i Instytucji za obfitą współpracę.

Ogromne podziękowania za organizację Festynu kierujemy do Rodziców oraz całego personelu przedszkola.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie za rok. 🙂

Mój wymarzony plac zabaw – konkurs plastycznyRybki i Pszczółki w Stajni na Kępie