Grupa Żabki w sali Iskierka

28 września, 2016
28 września dzieci z grupy „Żabki” udały się na wycieczkę autobusem linii 723 do Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. Tam w Sali Edukacyjnej „Iskierka” dzięki Pani Aleksandrze Kempczyńskiej przeszły szkolenie z właściwego zachowania się w przypadku pożaru w domu. Dzieci utrwalały również numery alarmowe do policji, straży i pogotowia. Kulminacją spotkania było zorganizowanie przez PSP ewakuacji. Zadymienie naszego pomieszczenia, dźwięki syreny i akcji ratowniczej oraz strażak wyprowadzający dzieci z pomieszczenia spowodowały, że było to niezapomniane przeżycie nie tylko dla dzieci, ale również wszystkich opiekunów.  Zdjęć z wycieczki niewiele, gdyż podczas ewakuacji zostawia się wszystko i ucieka. Tak też było w tym przypadku 🙂
Cała Polska Czyta DzieciomZ wizytą na komisariacie w Jabłonnie