Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

„Kto wie, czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem”

14 grudnia, 2022

14 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne w grupie Wiewiórki. Dzieci przygotowały dla rodziców występ pt „Kto wie, czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem”. Była to piękna historia ukazująca walkę dobra ze złem. Diabły za wszelka cenę chciały zniszczyć święta, ale na szczęście znów na ziemi zagościł pokój i ludzie zaczęli przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia. Wiewiórki odwiedził również Mikołaj z workiem pełnym prezentów, a rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek. Spotkanie zakończyło się koncertem kolęd w wykonaniu Dawida (brata jednej z Wiewióreczek). Było naprawdę magicznie i świątecznie.

Świąteczne spotkanie u BiedronekŚwiąteczne przedstawienie Jeżyków