Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zielona noc w przedszkolu

16 czerwca, 2018

Wieczór 15.06.2018 oraz noc z 15 na 16.06 na długo pozostanie w pamięci sześciolatków opuszczających progi naszego przedszkola. Tego ciepłego wieczoru wychowawczynie grup Biedronki, Misie i Żaby zorganizowały szaloną, zieloną noc. Gdy wybiła godzina 19.00 drzwi przedszkola otwarły się i gromada roześmianych dzieci wraz z całym nocnym ekwipunkiem wpadła do środka. Wszyscy byli niezwykle podekscytowani. Po wybraniu sobie leżaków i przygotowaniu posłania przyszła kolej na złożenie przysięgi Zielonej Nocy. Dzieci przysięgły uroczyście, że nie będą marudzić, płakać i narzekać, ale za to świetnie się bawić. Pierwszą niespodzianką były bańki mydlane przygotowane przez mamę Emilki, następnie ruszyliśmy do parku na podchody w celu odnalezienia tajemniczych świetlików. Po drodze musieliśmy wykonać szereg zadań m.in. zjedzenie plasterka cytryny i podziękowanie za to słodkim uśmiechem, zrobienie swoim paniom pięknego makijażu, zatańczenie tańca Chocolate. Ze wszystkimi zadaniami poradziliśmy sobie perfekcyjnie i dotarliśmy do naszych świetlików, którymi okazały się świecące w ciemnościach bransoletki. Po zjedzeniu pysznej kolacji obejrzeliśmy bajkę Sing. Gdy zmęczenie dało o sobie znać odpłynęliśmy do „krainy snów”. Nazajutrz rano po przebudzeniu i spakowaniu swoich rzeczy zjedliśmy pożywne śniadanie, a po nim był jeszcze czas na zabawę.

Szalona Zielona Noc dobiegła końca dzieci dostały pamiątkowe dyplomy za odwagę i z dumą witały przybyłych po nie rodziców.

Druga wygrana z rzędu jest nasza!!!Motylki w Miejskiej Bibliotece Publicznej