Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zbiórka dla schroniska w Pomiechówku

18 grudnia, 2021
Nasze przedszkole zorganizowało w tym roku zbiórkę na rzecz zwierząt ze schroniska w Pomiechówku. Dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję. Dzięki Waszej pomocy do zwierząt trafiło ponad 30 kg karmy dla kotów oraz prawie 200 kg karmy dla psów ! Poza tym do schroniska trafiły smycze, kojce, miseczki, szampony, ubranka na zimę, koce, poduszeczki, kołdry oraz ręczniki.  Pragniemy również przekazać Państwu podziękowania od opiekunów zwierząt za zaangażowanie i wsparcie jakie otrzymali. 
„Współczucie i empatia dla najmniejszych zwierząt to jedna z najszlachetniejszych cnót, jakie człowiek może otrzymać w prezencie.”
(Karol Darwin)
Nasze choinki wyglądają pięknie!!!Charytatywny Kiermasz Świąteczny