Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zaproszenie na uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody w Suchocinie

09 maja, 2024

Szanowni Państwo!

Wójt Gminy Jabłonna serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody w Suchocinie oraz zakończenie i podsumowanie największego w historii Gminy Jabłonna projektu „Budowa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gmina Jabłonna”. Wydarzenie organizowane jest w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Rozpoczęcie uroczystości o godzinie 12.00 w Suchocinie (05-101), ul. Wiślana 4, Gmina Jabłonna. Będziemy ogromnie zaszczyceni Państwa obecnością i udziałem w obchodach tak ważnego dla nas święta. Jesteśmy gminą wiejską, a dzięki funduszom unijnym zrealizowaliśmy wiele wspaniałych i ogromnie istotnych dla naszej gminy inwestycji takich jak Stacja Uzdatniania Wody w Suchocinie czy budowa systemu wodno-kanalizacyjnego dlatego będzie nam bardzo miło gościć Państwa na tej uroczystości. W programie wiele atrakcji! Zapraszamy całe Rodziny!

TYDZIEŃ DLA ZIEMIBiedronki na wycieczce do Pasieki w Chotomowie