Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"Zamieszanie w Krainie bajek"

07 grudnia, 2018

Z okazji Mikołajek (7 grudnia) rodzice z grupy Jeżyki przy wsparciu personelu przedszkola przygotowali dla wszystkich przedszkolaków wspaniałą niespodziankę – Spektakl teatralny „Zamieszanie w krainie bajek”. Aktorzy fantastycznie wcielili się w role i wykazali ogromnym zaangażowaniem, wkładając wiele serca w przygotowania i próby do przedstawienia, dając tym samym ogromną radość najmłodszym widzom. Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Spektakl był wspaniały a dzieci zachwycone!!! Gratulujemy aktorom sukcesu i jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom za poświęcony czas i przygotowanie przepięknego przedstawienia !!!!!

Warsztaty u PszczółekWarsztaty przedświąteczne u Sówek