Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zakończenie roku przedszkolnego

20 czerwca, 2018

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. W dniu  20 czerwca  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie naszych Starszaków. Żabki, Biedronki i Misie  ostatni już raz zaprezentowały  się artystycznie przed wstąpieniem w szkolne progi. Absolwenci zaprezentowali się w bogatym repertuarze słowno- muzycznym, słowami wierszy i piosenek podziękowały  nauczycielom, pracownikom przedszkola oraz Pani Dyrektor za wszelką  pomoc i opiekę, którą były otoczone przez wszystkie lata pobytu w przedszkolu. Na uroczystość licznie przybyli rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo. Emocji i wzruszeń nie było końca a pożegnalny „Polonez” podsumował całą czteroletnią pracę dzieci i wychowawców. Dzieci  wspaniale zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami i uśmiechem radości ze strony rodziców. Koledzy i koleżanki z grupy Lisków przedstawiając program artystyczny również pożegnały swoich starszych kolegów. Pani Dyrektor wygłosiła bardzo osobistą, pełną ciepłych słów mowę pożegnalną. Były także piękne dyplomy i upominki dla przedszkolaków oraz podziękowania, dla kadry z przedszkola i rodziców. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem dla gości, dzieci i rodziców. Całość przebiegała w uroczystej i pełnej wzruszeń atmosferze. Łez nie zabrakło zarówno wśród rodziców jak i wychowawców. Na pewno wszyscy będziemy tęsknić, ale jednocześnie trzymać kciuki, by przyszli uczniowie osiągnęli wiele sukcesów. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole, dużo radości, uśmiechów na każdy dzień i udanych wakacji!!

Motylki w Miejskiej Bibliotece PublicznejMotylki w Muzeum Historycznym