Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zajączki z wizytą w Urzędzie Gminy Jabłonna

02 grudnia, 2022

2 grudnia na specjalne zaproszenie wójta gminy Jabłonna Pana Jarosława Chodorskiego, dzieci z grupy Zajączki odwiedziły Urząd gminy. Już od progu przedszkolaki przywitały uśmiechnięte śnieżynki, które zaprowadziły dzieci wprost do gabinetu Pana Wójta. Zajączki zostały poproszone o pomoc w ubieraniu choinki. Dzieci wspólnie z Panem Wójtem udekorowały świąteczne drzewko. Radość i uśmiech nie schodziły z buzi Zajączków. Po udekorowaniu choinki Pan wójt przeczytał dzieciom bajkę oraz zaprosił na słodki poczęstunek. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem przy choince i wręczeniem dzieciom drobnych upominków. To był wspaniały czas pełen radości i nadziei na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Warsztaty w grupie WiewiórkiSpotkanie z Mikołajem