Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zajączki i Żabki w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Legionowie

05 października, 2023

5 października 2023r. grupy Zajączki i Żabki wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Legionowie do sali edukacyjnej ISKIERKA. Przedszkolaki na miejscu dowiedziały się bardzo dużo na temat pracy strażaka oraz prawidłowego zachowania podczas pożaru, utrwaliły sobie numery alarmowe. Dzieci były bardzo zadowolone podczas zwiedzania budynku Straży Pożarnej, zobaczyły: szatnie, w których przebierają się strażacy aby przygotować się do pracy oraz garaże, w których znajdują się samochody strażackie. Zajączki miały możliwość obserwować pracę strażaków, ponieważ w trakcie naszej wycieczki było wezwanie do pożaru.

„Historia Misia Wojtka”Warsztaty z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej