Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zajączki i Wiewiórki w Centrum Nauki Kopernik

14 marca, 2024

14 marca 2024 r grupa Zajączki i Wiewiórki wybrały się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Wizytę rozpoczęliśmy od Planetarium. Tam uczestniczyliśmy w warsztatach, które pokazały dzieciom las w różnych porach roku. Przedszkolaki odszukiwały tropy i odgadywały do jakiego zwierzęcia należą. Następnie obejrzeliśmy film pt. „Pod jednym niebem”. W filmie tym spotkaliśmy bohaterów „Ulicy Sezamkowej”. Wraz z Wielkim Ptakiem Żółtodziobem popatrzyliśmy w niebo, poznaliśmy Wielki Wóz i poszukaliśmy Gwiazdy Polarnej. Spotkaliśmy Elmo, a także gościa z dalekich Chin – Hu Hu Zhu. Po pokazie w Planetarium ruszyliśmy do zwiedzania reszty atrakcji w Centrum Nauki Kopernik. Przedszkolaki bardzo chętnie prowadziły obserwacje, doświadczenia, zadawały pytania i poszukiwały odpowiedzi.

Zmiana adresu mailowego przedszkola,,Dzieci w krainie Europy – Włochy” występ Biedronek