Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Zajączki i Rybki w Lesie Odkrywców

09 maja, 2024

Dnia 09 maja 2024r. grupa Zajączki i Rybki wybrały się na wycieczkę do Lasu Odkrywców. W tym magicznym lesie spacerowaliśmy szerokimi alejkami, odkrywaliśmy tajemnice lasu i jego mieszkańców przy pomocy ciekawych tablic tematycznych rozmieszczonych na trasie. Jest to miejsce, które pozwoliło przedszkolakom jak najwięcej dowiedzieć się na temat przyrody, podczas dobrej zabawy podczas plenerowych szaleństw. Przedszkolaki bardzo chętnie korzystały ze wszystkich atrakcji. W czasie naszej wycieczki uczestniczyliśmy w warsztatach – każde dziecko wykonało swój magnes, który zabrały do domu.

 

Biedronki na wycieczce do Pasieki w ChotomowieWarsztaty Mali Einsteini- Eksperymenty z ogniem