Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Żabki w Pracowni Guliwer

04 kwietnia, 2022

4 kwietnia grupa Żabek udała się na pierwszą wycieczka poza teren przedszkola. Dzieci bardzo podekscytowane uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych w Pracowni Guliwer w Legionowie. Biorąc udział w pogadance przybliżyły sobie tematykę zbliżających się Świąt Wielkanocnych, ich symbolikę i tradycje z nią związane. Zwiedzając pracownię oglądały różnego rodzaju przedmioty związane z Wielkanocą ( palmy, pisanki, kraszanki, koszyczki i stroiki) aby następnie samodzielnie spróbować swoich sił podczas tworzenia stroików. Żabki miały również czas na skorzystanie z atrakcji w sali zabaw oraz zjedzenie poczęstunku. Wycieczka była dla nas wielkim przeżyciem i na pewno będziemy ją długo wspominali.

Wielkanocne jajkoŚwiatowy Dzień Świadomości Autyzmu