Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Żabki w Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS

02 marca, 2023

2 marca 2023r. dzieci z grupy Żabki uczestniczyły w autokarowej wycieczce do Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS w Jachrance. Pod okiem hotelowego cukiernika odbyły się warsztaty pt. ,,Różne stany czekolady” podczas których każdy uczestnik samodzielnie zdecydował o doborze składników i dekoracji do skomponowania przez siebie słodkiej babeczki. Następnie poznaliśmy różnorodne strefy kreatywnej zabawy w których dzieci samodzielnie odkrywały swoje zainteresowania, bawiły się i spędzały czas na wspólnej zabawie z rówieśnikami. Wycieczce towarzyszyło wiele uśmiechu, radości i masa pozytywnych wrażeń. 

 

VIII Edycja Powiatowego Konkursu „Wielkanocna- Ekologiczna Pisanka”Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej – spotkanie IV