Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

XXI Festiwal "Nauka z Pałacem w tle"

25 września, 2023

Pracownicy przedszkola w dniu 23 września 2023 r. promowali Przedszkole Gminne w Jabłonnie na XXI Festiwalu „Nauka z Pałacem w tle”. Goście odwiedzający Festiwal mogli skorzystać na naszym stoisku z różnorodnych atrakcji dla małych i dużych. Były proponowane zabawy zręcznościowe, działania sensoryczne, zabawy animacyjne z kolorową chustą przy muzyce i inne. Każdy kto odwiedził przedszkolne stoisko mógł samodzielnie wykonać kolorowe korale, stworzyć gniotka wg własnego pomysłu oraz przygotować kreatywną zawieszkę. Nauczyciele i pracownicy przedszkola malowali wyjątkowe wzory na uśmiechniętych buziach oraz wykonywali ozdobne, brokatowe tatuaże. Dużym zainteresowaniem na naszym stoisku cieszyła się słodka, kolorowa wata cukrowa. Odwiedzający mogli zapoznać się z codzienną działalnością przedszkola oglądając naszą kronikę oraz mogli dokonywać w niej swoje wpisy pamiątkowe.

Wszystkim zaangażowanym w ten wyjątkowy, festiwalowy dzień dziękujemy za uśmiech i dobrą zabawę.
Konkursu Fotograficzny: „Jabłonna – moja mała Ojczyzna”Warsztaty „Mały dentysta”