Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

XX Festiwal „Nauka z Pałacem w tle”

26 września, 2022

Dnia 24 i 25 września pracownicy przedszkola reprezentowali Przedszkole Gminne w Jabłonnie na XX Festiwalu „Nauka z Pałacem w tle”. Na naszym stoisku goście odwiedzający Festiwal mogli uczestniczyć w różnych zabawach ruchowych, mogli lepić wg własnych pomysłów ciekawostki z przygotowanych mas sensorycznych. Nauczyciele i pracownicy bardzo chętnie malowali buzie małym i dużym gościom naszej strefy. Każdy kto odwiedził nasze stoisko mógł zapoznać się z kronikami Przedszkola i dokonać w nich osobistego wpisu. Słoneczna pogoda pozwoliła również na organizowanie wielu atrakcyjnych zabaw z kolorową chustą animacyjną.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w ten wyjątkowy dzień.

Festiwal „Nauka z Pałacem w tle”Wiewiórki i Zajączki na Lotnisku Chopina