Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

XIV edycja konkursu "Zdrowie w bajce-Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, powiedz komuś – wesprze Cię!. "

14 marca, 2023

Dnia 14.03.2023 dzieci z grupy Sówki miały zaszczyt zaprezentować przedstawienie pt. „Lubimy wszystkie emocje”. Przedszkolaki dzielnie wkroczyły na scenę konkursową w Ratuszu Miasta Legionowo i przy wsparciu kolegów i koleżanek z grupy dumnie reprezentowały Przedszkole Gminne w Jabłonnie w konkursie powiatowym „Zdrowie w Bajce – Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, powiedz komuś – wesprze Cię!” w kategorii klasa „0” w przedszkolach. Radość aktorów z występu była bezcenna! Wszystkie przedszkolaki nauczyły się, że należy szanować wszystkie emocje i że nie należy się bać podzielić nimi z koleżanką lub kolegą! Aktorom serdecznie gratulujemy udanego występu!

Warsztaty ArtNatur – spotkanie IVWarsztaty u Biedronek