Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wyniki konkursu "Pluszowy Miś"

26 listopada, 2018

26 listopada w obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami. To właśnie z tej okazji w Naszym Przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój przyjaciel miś”. W konkursie wzięło udział 105 dzieci. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Wszystkie dostarczone prace były tak piękne, że komisja konkursowa miała nie lada problem w wybraniem tych najbardziej wyjątkowych. W kategorii wiekowej 3-4 latków komisja wyłoniła trzy główne miejsca: I miejsce zajęła Oliwia Kosycarz z grupy Misie, II miejsce zajęła Liwia Majchrzak z grupy Jeżyki, III miejsce zajął Ignacy Gruszka z grupy Biedronki. W kategorii wiekowej 5-6 latków: I miejsce zajęła Kamila Pierzchała z grupy Sówki, II miejsce zajęła Zuzanna Waliszkiewicz z grupy Sówki, III miejsce zajęła Gabriela Chmura z grupy Wiewiórki. GRATULUJEMY!!! I zapraszamy do udziału w konkursie za rok 🙂

X Edycja Konkursu Zdrowie w BajceSedytor morski u Wiewiórek