Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wycieczka Sówek i Lisków do Szkoły Podstawowej w Jabłonnie

31 maja, 2023

31 maja sześciolatki z grupy Sówki  i Liski odwiedziły Szkołę Podstawową w Jabłonnie. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać w najbliższym czasie. W progu szkoły przywitała nas wychowawczyni klasy I – Pani Dagmara. Wycieczkę w szkole rozpoczęliśmy od obejrzenia najważniejszych pomieszczeń szkolnych. Zobaczyliśmy,
jak wyglądają sale do których uczęszczają uczniowie klas I, stołówka, świetlica, sala gimnastyczna. W sali lekcyjnej uczniowie klasy I pokazali nam jak wyglądają ich przybory szkolne, książki, zeszyty. Przedszkolaki miały przyjemność zobaczyć
jak wygląda lekcja języka angielskiego w klasie pierwszej. Dzieci bardzo zadowolone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

Przedstawienie Zajączków i Lisków „Bajkowa kraina Juliana Tuwima i nie tylko”Biedronki w „Manufakturze cukierków”