Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wycieczka do Parku Rozrywki w Julinku

26 maja, 2023

25 i 26 maja wszystkie grupy przedszkolaków udały się na wspólną wycieczkę autokarową z okazji Dnia Dziecka do Julinka. Pod kierunkiem animatorów uczestniczyły w licznych atrakcjach parku. Korzystając z aktywnych animacji na świeżym powietrzu dzieci połączyły ruch, taniec i wspaniałą zabawę. Niezwykle ekscytujące były przejażdżki na różnorodnych karuzelach w wesołym miasteczku a także kraina kolorowych dmuchawców. Po obiedzie odwiedziliśmy klockownię tworząc ciekawe konstrukcje z klocków XXL. Wiele radości sprawił również dzieciom park linowy. Dzień pełen był niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji, które wspominać będziemy jeszcze przez długi czas.

V Festyn RodzinnyGminny Dzień Dziecka