Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wycieczka do Parku Edukacyjnego MIKROKOSMOS 

11 czerwca, 2021

Za grupą Liski i Sówki pierwsza całodniowa wycieczka do Parku Edukacyjnego MIKROKOSMOS  w Ujeździe. Choć mieliśmy pogodę w kratkę, raz słońce, a raz deszcz, to i tak dzieci bawiły się wyśmienicie. Po przyjeździe zjedliśmy II śniadanie i zwiedzaliśmy ekspozycję owadów. Pani przewodnik przekazała nam wiele ciekawostek związanych z mikroorganizmami. Potem zwiedzaliśmy ekspozycję wirusów i bakterii, malowaliśmy farbami gipsowe owady, bawiliśmy się na przestronnym placu zabaw. Cały czas towarzyszył nam paw, który spacerował sobie po parku wśród nas. Po obiedzie i zakupieniu pamiątek wsiedliśmy do autokaru i tak też zakończyła się nasza pierwsza daleka przedszkolna wycieczka. Ten wyjątkowy dla 3/4 latków dzień miał miejsce 11 czerwca.

Wycieczka na Farmę IluzjiNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021