Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wycieczka do Klockowni Wiewiórek i Pszczółek

03 grudnia, 2018

3 grudnia dzieci z grupy Wiewiórki i Pszczółki wybrały się na wycieczkę do klockowni w Warszawie. Dzieci miały do dyspozycji klocki unikalnych kształtów, różnej wielkości, wielorakiej struktury znajdujące się w kilku strefach zabawy. W strefie Majster akcji dzieci manipulując dużymi cegłami wcieliły się w rolę architekta tworząc zagrodę dla renifera. W strefie Hocki klocki korzystając z różnych elementów dzieci szybko stworzyły świetne projekty i były całkowicie pochłonięte zabawą. Najbardziej jednak wszystkim spodobała się strefa demolki gdzie można było bez ograniczeń burzyć ułożoną wcześniej ścianę. Przedszkolaki zrozumiały dzisiaj jak ważna jest współpraca, komunikacja i dobra zabawa 🙂

Świąteczne warsztaty u RybekZajączkowe dekoracje świąteczne