Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wycieczka do fabryki Elfów!!!

07 grudnia, 2021

Dnia 1 grudnia grupa Zajączki oraz 7 grudnia grupy Pszczółki i Wiewiórki czując już magię Świąt odwiedziły fabrykę elfów! Elf Tancerz oprowadził nas po całej fabryce rozpoczynając od zapoznania z historią jej powstania. Zadaniem dzieci było odnalezienie ósmej legendy elfów- najważniejszej, dzięki której cała fabryka może działać bez zarzutu. Dzieci układały most z klocków, pomagały w tworzeniu prezentów, pisały list do Mikołaja, szalały w dmuchańcach, trafiały piłkami do celu nawet jeździły na reniferach! Na koniec dzieci mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem, który podarował im książeczki ze świątecznymi historiami. Wycieczkę – po minach dzieci- uważamy za bardzo udaną 🙂

Galeria Świąteczna – VII edycja!!!Motylki i Misie w Krainie Świętego Mikołaja