Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wizyta w Fabryce Elfów

28 listopada, 2019

28 listopada grupa Rybki i Pszczółki wybrała się na wycieczkę autokarową do Fabryki Elfów. Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się, że Elf Kompozytor był w trakcie układania nowej świątecznej piosenki. Niestety wszystkie nutki się rozsypały, a kompozytor nie pamięta ich ułożenia.  Podczas magicznej podróży po Wielkiej Fabryce Elfów, pod opieką elfa przewodnika,  odwiedziliśmy 10 punktów z atrakcjami i próbowaliśmy odnaleźć zagubioną muzykę. Na dzieci czekało wiele aktywności ruchowych, zręcznościowych, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona była spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu dziecku drobny upominek.

Konkurs Bożonarodzeniowy AniołekZDROWIE W BAJCE XI EDYCJA ” Problem z głowy wszystko o wszach”