Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie

27 marca, 2018

Dnia 27.03.2018 Przedszkolaków z grupy Biedronek i Jeżyków odwiedzili uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej w Jabłonnie z panią Kasią Zdziech, mamą Małgosi z Biedronek i Mai z Jeżyków. Uczniowie zaprezentowali piosenkę „Na raz na dwa” Majki Jeżowskiej, nauczyli Nas słów oraz układu choreograficznego. Wszystkie dzieci włączyły się w zabawę. Przedszkolaki wysłuchali uważnie wiersza „Kaczka dziwaczka” Jana Brzechwy, oraz czytanego przez jednego z uczniów wiersza „Rzepka” J. Tuwima. Grupa Biedronek zaprezentowała wiosenną piosenkę. Na koniec dzieci razem z paniami pobawili się w zabawę „Ciepło-zimno”, gdzie schowaną rzeczą okazały się pyszne czekoladowe jajka.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i za mile spędzony czas. Nie ukrywamy, że liczymy na następną wizytę;)

Konkurs „Wiosna w moich oczach” – rozstrzygnięty!W poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka