Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wiewiórki w Bibliotece Powiatowej w Legionowie

23 listopada, 2018

23 listopada Wiewiórki, w ramach projektu dotyczącego poznawania różnych zawodów, odwiedziły Bibliotekę Powiatową w Legionowie – miejsce pracy mamy Julki. Dzieci miały możliwość poznać pracę bibliotekarza oraz regulamin wypożyczania książek. Pani Monika zapoznała przedszkolaków ze sposobem opisu książek i ustawianiem ich w odpowiednich miejscach na bibliotecznych pólkach. Wiewiórki mogły również korzystać z kącika książki, przeznaczonego dla dzieci. Na zakończenie przedszkolaki miały możliwość wysłuchania kilku wierszy logopedycznych, zawierających zawiłości wymowy wyrazów w języku polskim. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Bardzo dziękujemy pani Monice za zaproszenie i poświęcony czas.

 

„Galeria Świąteczna”Sówki i Liski w Wielkiej Fabryce Elfów