Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wiewiórki na Komisariacie Policji

17 czerwca, 2019

17 czerwca dzieci z grupy Wiewiórki odwiedziły Komisariat Policji w Jabłonnie. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów. Wizyta rozpoczęła się w pokoju dyżurnego, gdzie mogliśmy poznać urządzenia, za pomocą których  komunikuje się on z funkcjonariuszami pracującymi w terenie. Następnie przedszkolaki mogły obejrzeć celę, w której są przetrzymywane podejrzane, zatrzymane przez policję osoby. Później dzieci przeszły na plac, gdzie od środka mogły obejrzeć policyjny radiowóz. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak wykonał odcisk linii papilarnych. Policjanci przypomnieli nam również o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Dziękujemy za wspaniałą lekcję i poświęcony czas. Po powrocie do przedszkola mogliśmy utrwalić  poznane zasady bezpieczeństwa dzięki książeczkom, które dzieci otrzymały od mamy Oliwki. Dziękujemy Pani Anecie za niespodziankę i pomoc w zorganizowaniu spotkania.

„XV edycja konkursu – Zbiórka surowców wtórnych”Podsumowanie Innowacji Pedagogicznej „Savoir vive, czyli lekcje dobrego wychowania dla przedszkolaków”