Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wiewiórki i Zajączki w Smart Kids Planet

28 listopada, 2022

28 listopada Wiewiórki i Zajączki odwiedziły Smart Kids Planet w Fabryce Norblina w Warszawie. Dzieci bawiły się w dziewięciu strefach mądrej zabawy. Przedszkolaki uczestniczyły tez w warsztatach multimedialnych z „Pracowitą Pszczółką”, która uczyła jak zostać ekologicznym superbohaterem. Wielu zabawom towarzyszyła umiejętność współpracy grupowej i poszukiwanie najlepszych rozwiązań, by osiągnąć upragniony cel, np. dostarczyć przesyłkę, zrobić zakupy w Biedronce czy tez stworzyć własne miasteczko. Dzięki zastosowaniom nowoczesnej technologii, udało się również wprowadzić w ruch,
pokolorowane przez dzieci rysunki, a nawet podziwiać zdjęcie całej grupy na wielkiej ścianie multimedialnej. Uśmiech cały czas towarzyszył dzieciom, którym żal było opuszczać to wspaniałe miejsce.

Światowy Dzień Pluszowego MisiaLekcja przyrody u Żabek