Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wiewiórki i Zajączki w Baśniowych Sadach Klemensa

22 września, 2023

Dnia 22.09.2023r. Zajączki i Wiewiórki wybrały się na wycieczkę do Baśniowych Sadów Klemensa. Widok pięknych, zielonych sadów z pewnością wynagrodził wszystkim długą podróż. Po krótkim spacerze po terenie przyszedł czas na warsztaty. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób rosną drzewa i dużo więcej na temat otaczającej ich przyrody.  Po zakończonych warsztatach na dzieci czekało wiele atrakcji. Trampoliny pozwoliły uwolnić energię i radość drzemiące w dzieciach, a wizyta w strachowisku pokazała, że wśród nas są same odważne przedszkolaki! . Zabawy piaskiem i wodą pobudziły kreatywność dzieci. Wizyta w Baśniowych Sadach Klemensa wywarła na wszystkich tak duże wrażenie i sprawiła wiele radości.

Warsztaty konstrukcyjne w grupie JeżykiKonkursu Fotograficzny: „Jabłonna – moja mała Ojczyzna”