Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wiewiórki i Zajączki na Lotnisku Chopina

27 września, 2022

27 września Zajączki oraz Wiewiórki wyruszyły na wycieczkę , na Lotnisko Warszawa Okęcie im. F. Chopina Atrakcji było co niemiara, dzieci zwiedzały biurowiec LOT, gdzie wszystkie załogi przed wylotem mają odprawę, wzięły udział w warsztatach z zakładania kamizelek ratunkowych, zapinania pasów w samolocie, pakowania walizek ( z praktyczną wiedzę co do której walizki możemy spakować) oraz ogólnej wiedzy jak każdy pasażer powinien w samolocie zachowywać się. Zwiedziły  ogromny hangar w którym naprawiają i serwisują samoloty. Na koniec przedszkolaki zwiedzały halę odlotów oraz podziwiały ogromne samoloty z tarasu widokowego. Odbyło się wiele sesji zdjęciowych przy wszelakich atrakcjach:)  Na koniec bezpiecznie Zajączki i Wiewiórki wylądowały w naszym przedszkolu 😊 To był wspaniały dzień, pełen niesamowitych atrakcji 😊

XX Festiwal „Nauka z Pałacem w tle”Wycieczka Żabek do Śmiechominka – parku rozrywki w Secyminku