Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

02 stycznia, 2023

Drodzy Rodzice !

W tym roku nasze przedszkole weźmie udział w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.

29 stycznia w OSIR w Chotomowie odbywać się będzie Gminny Finał WOŚP, gdzie zorganizujemy nasze stoisko na którym między innymi będziemy sprzedawali watę cukrową , pojawi się fotobudka oraz mnóstwo słoiczków z pysznymi konfiturami, chrupiącymi ogóreczkami, pachnącymi grzybkami, rozmaitymi sałatkami. Chcielibyśmy włączyć Państwa w nasze działania, bo dzięki wspólnemu zaangażowaniu będziemy mogli zrealizować nasze plany a docelowo dołączyć małą cegiełkę na WOŚP.

Jak to zrobić? To proste.  Do dnia 18 stycznia 2023 r. do wychowawców grup przynieście zrobione przez Was przetwory: dżemy, powidła, ogórki, sałatki itd. Do każdego słoiczka prosimy dołączyć informacje na temat składu produktu i daty sporządzenia.
My zajmiemy się oprawa graficzną.

Liczymy na Państwa zaangażowanie. Jesteśmy częścią bardzo pozytywnego świata, który tworzymy pomagając sobie nawzajem.

Serdecznie dziękujemy 🙂

 

Świąteczny Kiermasz CharytatywnyZbiórka dla Schroniska w Pomiechówku