Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

WARSZTATY Z PANEM MIŁOSZEM

12 października, 2021

12 października dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w warsztatach muzycznych prowadzonych przez pana Miłosza Konarskiego. Miłosz Konarski doskonale znany wszystkim dzieciom jako Pan Miłosz jest kompozytorem oraz autorem ponad 300 piosenek dla dzieci. Jego publikacje takie jak „Tuptaj starszaku”, „Tuptaj średniaczku” „Tuptaj maluszku”, „Zabawy bez końca z Panem Miłoszem” itd. nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków w całej Polsce . Na wtorkowe warsztaty Pan Miłosz przygotował dla naszych dzieci wiele ciekawych zabaw oraz zagadek muzycznych. Były zabawy przy których trzeba było wykazać się sprawnością ale i takie gdzie należało w skupieniu wysłuchać muzyki i polecenia, wystukać odpowiedni rytm czy rozwiązać muzyczną zagadkę. Dzieci wspaniale bawiły się przy aranżacjach Pana Miłosza, były zachwycone, że w końcu osobiście mogą poznać Pana Miłosza znanego do tej pory tylko z płyt.  Wszystkie zabawy dostosowane były do wieku dzieci. To była wspaniała, niezapomniana zabawa😊 Całość warsztatów sfinansowana została z środków Rady Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Wycieczka na farmę dyńRozstrzygnięcie konkursu „Bukiet Pani Jesieni”