Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Warsztaty z leśniczym

06 lutego, 2024

W tym tygodniu w grupie Sarenki i Jeżyki odbyły się warsztaty z leśnikiem. Odwiedził nas pan Paweł Tomaszewski, tata Inki z grupy Sarenki, który przekazał dzieciom mnóstwo ciekawych i ważnych informacji dotyczących lasów i zwierząt ich zamieszkujących. Przedszkolaki miały możliwość przypomnieć sobie, jakie zwierzęta zamieszkują lasy, czego nie można w nich robić, jakie zagrożenia może nieść ludzkie, niewłaściwe zachowanie w lasach. Dowiedziały się, jak ważną rolę pełnią lasy w naszym życiu i całym środowisku. Mogły obejrzeć poroże sarny, jelenia i łosia oraz obejrzeć i odbić na piasku tropy leśnych zwierząt. To było bardzo ciekawe i cenne doświadczenie.

„Koncert w rytmie Rock&Roll’a” -od samego tytułu nogi i ręce zaczynają nam tańczyć – Papaja KidsNiech żyje bal…