Dzieci z grupy Sówki wykonały piękne, wielkanocne palmy wraz ze swoimi rodzicami. Wszyscy miło spędzili czas i bardzo zaangażowali się we wspólną pracę. Dla przedszkolaków była to okazja, aby twórczo i rodzinnie rozpocząć przygotowania do nadchodzącej Wielkanocy.