Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Warsztaty pszczelarskie

24 kwietnia, 2023

Dnia 24.04 grupy Jeżyki, Sarenki, Liski oraz Zajączki miały okazję uczestniczenia w spotkaniu z Pszczelarzem. Dzieci oprócz poszerzenia swojej wiedzy na temat pszczół miały niecodzienną okazję zajrzenia do środka ula czy sprawdzenia ile waży plaster miodu. Gość opowiedział również jak wygląda proces powstawania słodkiego przysmaku. Przedszkolaki chętnie ustawiły się w kolejce do skosztowania miodu. Na koniec warsztatów każdy mógł dokładnie obejrzeć akcesoria potrzebne pszczelarzowi do jego pracy oraz przymierzyć specjalną czapkę pszczelarską.

Bardzo dziękujemy tacie Adasia z gr. Jeżyki oraz Mai z gr. Liski za ciekawe spotkanie.

Konkurs plastyczno – techniczny ,,EKOLUDEK” rozstrzygnięty !Europejski Tydzień Szczepień