Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Warsztaty patriotyczne z Rodzicami u Pszczółek

08 listopada, 2018

8 listopada 2018 roku Pszczółki wraz z rodzicami wzięły udział w zajęciach: „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Rozmawialiśmy o polskich symbolach narodowych, wybraliśmy się w podróż po Ojczyźnie. Odwiedziliśmy wszystkie województwa, a na koniec dotarliśmy do Krakowa. Na krótką chwilę zagościliśmy w baśniowej krainie. Rodzice zamienili się w Smoka Wawelskiego i próbowali upolować dzieci przemienione w zwierzątka, ale jak to już w baśni jest, wszystko skończyło się szczęśliwie. Mogliśmy przystąpić do odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego w podziale na grupy: Dzieci kontra Rodzice. Wszyscy zgodnie przyznali, że przedszkolaki śpiewały głośniej, tym samym zasłużyły na gromkie brawa. Na zakończenie odbył się Patriotyczny Turniej Gier Planszowych, po czym dzieci otrzymały dyplomy Małej Polki i Małego Polaka. Serdecznie gratulujemy Dzieciom i Rodzicom oraz dziękujemy za wspólnie spędzony, fantastyczny czas.

Wiewiórki poznają zawód Spedytor Morski„Drzewko Pamięci” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę