Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

W poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka - podchody

26 marca, 2024

Jak co roku w naszym przedszkolu w okresie przedświątecznym odbyły się podchody „W poszukiwaniu Wielkanocnego Zajączka”. Wszystkie przedszkolaki po odczytaniu listu od Zajączka wyruszyły w poszukiwaniu  zadania, które zostały dla nich przygotowane. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem odnajdowały wszystkie wskazówki, aby dotrzeć na wyznaczone miejsce. Dzielnie stawiały czoła wyzwaniom, rozwiązywały zagadki oraz wykonywały zadania jakie przygotował dla nich Zajączek. Wszyscy świetnie się bawili, każda grupa sumiennie wykonywała zadania radząc sobie z różnymi, czasem niełatwymi zadaniami.

Konkurs „Wielkanocna Pisanka” rozstrzygnięty!!!Uroczyste wręczenie nagród!!!