Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

VIII Edycja Powiatowego Konkursu "Wielkanocna- Ekologiczna Pisanka"

20 lutego, 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkie Przedszkola i Szkoły Podstawowe z Oddziałami Przedszkolnymi z terenu Powiatu Legionowskiego do udziału w VIII edycji powiatowego Konkursu Wielkanocna- Ekologiczna Pisanka. Konkurs rozpoczyna się 20.02.2023 r. i potrwa do 27.03.2023 r. Prosimy zapoznać się  z Regulaminem konkursu oraz Postanowieniami ogólnymi. Kartę zgłoszenia placówki do udziału w konkursie  należy nadesłać na adres mailowy – a.gamza@przedszkolejablonna.edu.pl – do 06.03.2023r.
Ogłoszenie wyników odbędzie się 04.04.2023 r. i zostanie zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
Czekają wspaniałe nagrody!!!
Wszystkie dokumenty znajdują się w poniższych załącznikach.

Dokumenty do pobrania:

Tłusty CzwartekŻabki w Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS