Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

VII edycja Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Niesie się kolęda w świat”

27 stycznia, 2024

11 stycznia w Centrum Kultury z Chotomowie  odbył się konkurs Kolęd i Pastorałek „Niesie się kolęda w świat” pod patronatem Wójta Gminy Jabłonna Jarosława Chodorskiego. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Wiewiórki w kategorii zespól 5 i 6-latki oraz trójka solistów: Marcelina Pełtak z grupy Wiewiórki oraz Nadia Bytomska i Władysław Tymiński z grupy Zajączki.

27 stycznia odbyło się rozstrzygniecie konkursu oraz koncert laureatów. W kategorii solistów wyróżnienie otrzymała Nadia Bytomska. Natomiast grupa Wiewiórki, za przepięknie zaśpiewaną i zagraną na instrumentach piosenkę „Maleńki cud” zajęła I miejsce. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu.

Warsztaty z Sensoplastyki32 Finał WOŚP Gmina Jabłonna