Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

VI Edycja Konkursu Wielkanocnego

09 marca, 2021

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Przedszkola i Szkoły Podstawowe z Oddziałami Przedszkolnymi z Powiatu legionowskiego do VI edycji Powiatowego Konkursu Wielkanocnego. Konkurs rozpoczyna się 08.03.2021r. i potrwa do 29.03.2021r.  Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia uczestnictwa, oświadczenie nauczyciela bądź rodzica/opiekuna prawnego.  Prosimy zapoznać się także z Regulaminem konkursu oraz Postanowieniami ogólnymi. Ogłoszenie wyników odbędzie się 01.04.2021r. na stronie internetowej przedszkola. Dokumenty należy nadesłać na adres mailowy przedszkola – pgjablonna@wp.pl lub wysłać je faksem – 22 732 02 09 do 17.03.2021r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Osoby odpowiedzialne: Agnieszka Zagalska –a.zagalska@przedszkolejablonna.edu.pl, Anna Gamza- a.gamza@przedszkolejablonna.edu.pl,. oraz Aldona Florczak – a.florczak@przedszkolejablonna.edu.pl.

Zapraszamy!!! Czekają wspaniałe nagrody !!!

Dokumenty do pobrania:

Teatrzyk „Kosmolenie ratują świat”Powitanie Wiosny