Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

V Festyn Rodzinny

20 maja, 2023

20 maja 2023r. już po raz piąty w Przedszkolu Gminnym w Jabłonnie odbył się Festyn Rodzinny. Pani Dyrektor – Elżbieta Dąbrowska wraz z Panią Vicedyrektor Małgorzatą Sobieszek, Panią Magdaleną Durmenc oraz Przedstawicielem Rady Rodziców Panią Edytą Domańską witając serdecznie wszystkich gości rozpoczęły Festyn, podając harmonogram imprezy i zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.
Głównym celem naszego festynu była zbiórka pieniędzy dla naszego absolwenta Kacpra Drewnika, który w sierpniu ma zaplanowana operację ortopedyczną w Paley European Institute.
Po oficjalnym otwarciu imprezy, scenę przejęły dzieci z wszystkich grup, prezentując różne piosenki i tańce. Mali artyści mieli możliwość pokazania swoich umiejętności wokalnych i tanecznych.
Na scenie można było również obejrzeć przedstawienie w wykonaniu nauczycieli, pracowników przedszkola oraz zaproszonego gościa pt.: „Kopciuszek”, które było niespodzianką dla wszystkich uczestników festynu.
Na tętniącej życiem scenie, pojawili się również zaproszeni goście. Mogliśmy podziwiać:

 • pokaz karate „AKA Jabłonna”
 • pokaz Szkoły Sztuki Walki „SATORI”
 • występ Szkoły Tańca „Baletka”.

Pomiędzy występami zaproszonych gości odbywała się licytacja ufundowanych przez darczyńców fantów, z których dochód w całości zostanie przekazany dla Kacpra. Zbiórkę funduszy dla Kacpra można było  również wesprzeć kupując różne przedmioty na specjalnym stanowisku.
Po występach dzieci i pracowników zostały oficjalnie otwarte następujące stoiska:

 • gofry
 • koktajle owocowe
 • kawiarenka (kawa, herbata, ciasta pieczone przez rodziców)
 • lemoniada
 • loteria fantowa
 • strefa beauty: malowanie buziek, warkoczyki, tatuaże
 • wata cukrowa, popcorn
 • dmuchaniec
 • kącik kreatywny a w nim: malowanie farbami na folii oraz domków XXL
 • koniki
 • fotobudka
 • grill
 • swojskie jadło
 • Państwowa Straż Pożarna z Legionowa z wozem strażackim
 • Leroy Merlin Dzieciaki Sadzeniaki
 • Szpital dla Misia – zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

Podczas uroczystego zakończenia przyszedł czas na wręczenie podziękowań dla Rodziców i Instytucji za okazane wsparcie i współpracę. Ogromne podziękowania za organizację Festynu kierujemy do Rodziców oraz całego personelu przedszkola. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie za rok.

 

 

Zapraszamy na V Festyn RodzinnyWycieczka do Parku Rozrywki w Julinku