Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

"V edycja Konkursu Wielkanocnego"

02 marca, 2020

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Przedszkola z Powiatu Legionowskiego do V edycji Powiatowego Konkursu Wielkanocnego. Konkurs rozpoczyna się 02.03.2020r. i potrwa do 30.03.2020r.  Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszenia uczestnictwa, oświadczenie nauczyciela bądź rodzica/opiekuna prawnego.  Prosimy zapoznać się także z Regulaminem konkursu oraz Postanowieniami ogólnymi. Ogłoszenie wyników odbędzie się 01.04.2020r. na stronie internetowej przedszkola. Dokumenty należy nadesłać na adres mailowy przedszkola – pgjablonna@wp.pl lub wysłać je faksem – 22 732 02 09 do 13.03.2020r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Osoby odpowiedzialne: Agnieszka Zagalska –agnieszka.zagalska@wp.pl, Anna Gamza- ania.gamza@wp.pl. oraz Aldona Florczak – aldona.florczak@gmail.com.

Zapraszamy!!! Czekają wspaniałe nagrody !!!

Dokumenty do pobrania:

Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusaKonkurs plastyczno-techniczny „Wiosna, wiosna, ach to Ty”