11.05 i 12.05 odbyły się kolejne warsztaty ME pt. „Dlaczego czujemy zapachy?” – warsztaty tworzenia perfum. Dzieci miały okazję poznać świat zapachów, dowiedzieć się, w jaki sposób działa nasz zmysł węchu oraz samodzielnie stworzyć własne, wyjątkowe kompozycje perfum.
To były dwa dni pełne eksperymentów, kreatywności i wspaniałej zabawy!






