Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Teatrzyk pt. "Złote koło".

27 lutego, 2024

Dnia 27 lutego naszego przedszkole odwiedził już po raz kolejny Warszawski Teatr Koliberek z przedstawieniem pt. „Złote koło”.
Była to wspaniała wiosenna opowieść o postrzeganiu starej polskiej tradycji- słowiańskim zwyczaju postrzyżyn. Piast Kołodziej razem ze swoją żoną Rzepichą sprawowali wiosenną niespodziankę swojemu synowi Ziemowitowi. Przybliżona została również legenda o księciu Popielu. Oczywiście nie zabrakło zaangażowania dzieci w przedstawienie. Aktorzy po tym jak przybliżyli  dzieciom zawód kołodzieja oraz sposób tworzenia imion słowiańskich zrobili test dzieciom zaproszonym przed publiczność.

IX Edycja Powiatowego Konkursu „Wielkanocna Pisanka”Warsztaty: „Dlaczego serce jest niegrzeczne” i „Zmysły”