22 września nasze przedszkole odwiedzili artyści Teatru Koliberek prezentując po raz pierwszy w tym roku szkolnym przedstawienie pt. ,, Przygody Kubusia Puchatka”, który zabrał nas do swojego świata i świata jego przyjaciół.
Z ogromnym zainteresowaniem dzieci śledziły losy bohaterów, którzy pokazali nam wartość przyjaźni, że razem można pokonać każdą trudność. 
To była piękna, pełna radości i wzruszeń przygoda, która na długo zostanie w naszej pamięci. 









