Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Świąteczne spotkanie w Liskach

14 grudnia, 2022

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę  zadbały  dzieci z grupy Liski , które w środę, 14 grudnia, zaprezentowały „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności. Miłą niespodzianką i nagrodą za trud włożony w przygotowanie jasełek były świąteczne upominki dla każdego dziecka.

 

 

Świąteczne przedstawienie JeżykówMagia Świąt w Żabkach