Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Spotkanie z pisarką Hanną Niewiadomską

30 września, 2021

W dniu 30 września trzy grupy : Motylki, Liski i Misie odwiedziły bibliotekę, uczestniczyły w autorskim spotkaniu z Hanną Niewiadomską, autorką wierszy dla dzieci z serii „Bajczytanki Pani Hanki”. Nasze przedszkolaki miały wyjątkową okazję wysłuchać oryginalnych i zabawnych wierszy. Autorka bardzo ciekawie opowiadała o swojej twórczości, o tym jak powstają wiersze i jak wielką radość sprawia jej ich pisanie. Pani Hania w sposób nadzwyczajny „bawiła się” z dziećmi poezją tworząc wspólnie rymy, a na koniec pisząc ze wszystkimi krótki wierszyk. Każdy przedszkolak na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania otrzymał od naszego gościa autorską zakładkę do książki.

„Raz podobno widział ktoś, że do przedszkola wchodził łoś..” :)Wycieczka na farmę dyń