Organ prowadzący: Gmina Jabłonna
Odwiedź nas Faceboo, BIP ePUAP

Spotkanie z Mikołajem

04 grudnia, 2019

Dnia 4 grudnia w naszym przedszkolu zawitał teatr TAK, który zaprosił nas do wspólnej świątecznej zabawy pt. Grajka Mikołajka. Przedszkolaki z wielką radością pomogły Elfowi przygotować świat do nadejścia zimy i wizyty Świętego Mikołaja między innymi sprawdzając jakość śniegu oraz bombek, które ustroiły choinkę oraz konstruując najdłuższy łańcuch. Na zakończenie , zanim pojawił się tak długo wyczekiwany przez dzieci gość, Elf upewnił się jeszcze czy wiedzą one jak powinien wyglądać prawdziwy Mikołaj zapraszając ochotnika do prezentacji ubioru. Przez całe przedstawienie wspólna  zabawa wypełniona była muzyką, śpiewem i tańcem, dzięki którym bawili się wszyscy – dzieci oraz dorośli. Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie ze Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu upominek.

PORANEK BIEDRONEK W GALERIIJeżyki i Biedronki na „Śnieżnej paczce”